Kibicowanie w X Biegu Papiernika

2019

Dnia 18 maja 2019.grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką p. A. Jaremko oraz p. J. Nowackiej wzięła udział w kibicowaniu
uczestnikom w X Biegu Papiernika w Kwidzynie.
Wszyscy ubrani byli w biało - czerwone stroje i wzięli ze sobą różne akcesoria do kibicowania - bębny, trąbki, gwizdki. Opiekunki zadbały także o charakterystyczne nakrycia głowy.

Nasza ekipa, swoje stanowisko miała na ul. Kopernika, przy Banku Spółdzielczym. Wszyscy prezentowali się wspaniale i bardzo głośno zagrzewali uczestników biegu, w rywalizacji o najlepsze czasy. Za aktywne zagrzewanie  zawodników do biegu, reprezentanci naszej szkoły wygrali kibicowanie z innymi grupami i otrzymują atrakcyjne nagrody. Mamy nadzieję, że tegoroczna wygrana zachęci innych uczniów do kibicowania w przyszłym roku szkolnym.

Anna Jaremko, Jolanta Nowacka