DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

12 października w auli naszej szkoły odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem grona pedagogicznego, pracowników i delegacji klas. Podczas akademii został zaprezentowany program artystyczny, przygotowany przez panią Elżbietę Sawicką i pana Marcina Lemańskiego, w którym młodzież odtworzyła - słowem, gestem
i piosenką - klimat szkolnego  życia.

Następnie Samorząd Uczniowski wręczył wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły drobne upominki w postaci słodkości oraz podziękowania za ich pracę i poświęcenie.

Ważną częścią uroczystości były podziękowania dla wicedyrektorów naszej szkoły: pani Grażyny Boreckiej i pana Henryka Michalika za ich pracę, za każde dobre słowo, uśmiech i życzliwość, którymi nas darzą każdego dnia.

Na koniec uroczystości, pan Dyrektor  Henryk Czyżewski podziękował młodzieży za wspaniały występ a nauczycielom szkoły za każdy dzień wytężonej pracy, za chęć dzielenia się swoją wiedzą z uczniami i nauczycielami.

Serdeczne słowa podziękowania otrzymali również za swoją sumienną pracę pracownicy obsługi i administracji.

Marlena Kotłowska