Spotkanie z rodzicami

21 października 2015 r. w auli szkoły odbyło się pierwsze spotkanie z rodzicami uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Praktyki w zagranicznych przedsiębiorstwach przyszłością kwidzyńskiej młodzieży” nr 2015 – 1 PL01 – KA102 – 016074 w ramach programu Erasmus +; sektor  Kształcenie i szkolenia zawodowe Akcja 1 - Mobilność edukacyjna realizowanego przy wsparciu finansowym uzyskanym z Komisji Europejskiej.

Podczas spotkania krótko ideę napisania projektu przedstawił dyrektor Henryk Czyżewski

Następnie pani Iwona Grodecka – Trautsolt przedstawiła, jakie działania w ramach projektu zostały dotychczas przeprowadzone, w jaki sposób wyłoniono ostatecznie 20 uczniów biorących udział w projekcie oraz omówiła najważniejsze punkty regulaminu pobytu za granicą opracowanego przez firmę Euro Mind, krótko przedstawiła również miejsce pobytu młodzieży podczas 4-tygodniowej praktyki w Sevilli.

Pani Marlena Kotłowska zaś, przedstawiła dokładnie regulamin pobytu za granicą opracowany przez naszą szkołę.

Każdy z uczestników projektu oraz jego rodzic złożyli podpisy pod tym regulaminem.

Przedstawiono również plan spotkań z nauczycielem języka angielskiego zawodowego dla każdej  grupy zawodowej

Każdy  uczestnik projektu otrzyma regulamin oraz plan zajęć z angielskiego w wersji elektronicznej na swoją skrzynkę mailową.

Teraz już tylko ostatnie przygotowania i  do pracy :-)