Biznes Bliżej Edukacji

"WSPÓŁPRACA IP z ZSP nr 2"

zapoznaj się z całą umową

16 maja w Starostwie Powiatowym
w Kwidzynie dwie firmy kluczowe nie tylko dla gospodarki i  rozwoju, lecz również postrzegania regionu – International Paper Kwidzyn i KBR, podpisały umowy
o współpracy ze średnimi szkołami zawodowymi, mogącymi
w przyszłości stanowić źródło pozyskiwania potencjalnych pracowników.

Na najlepszych absolwentów spełniających kryteria rekrutacji czekają oferty rocznego płatnego stażu
w International Paper Kwidzyn

A dla najlepszych uczniów kończących szkoły objęte umową, jest możliwość skorzystania
z czesnego
w ramach podjęcia nauki,
na kierunku studiów zaakceptowanym przez International Paper Kwidzyn.

Wspomnianą umowę z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, reprezentowanym przez Dyrektor Romanę Pawelską-Sulot podpisali Prezes International Paper Kwidzyn Marek Krzykowski i Prezes KBR Adam Ściążko.

Firma International Paper Kwidzyn podpisała również umowę z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kwidzynie, reprezentowanym przez Dyrektora Henryka Czyżewskiego.