SPORT

 

 


                         LA                                  


Aktualności

TENIS STOŁOWY
SIATKÓWKA
KOSZYKÓWKA
PIŁKA NOŻNA
PIŁKA RĘCZNA
BADMINTON
UNIHOKEJ
LA

Archiwum lata:
2014/2015
2013/2014
2012/2013


ROK SZKOLNY 2016/2017

Finał Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych
2016 10 11

III-miejsce ZSP 2 chłopcy
skład:
Krogulec Bartłomiej, Dziedzic Andrzej, Frela Dominik
Piekarski Karol, Wierzchowski Sebastian, Wiśniewski Mateusz
Sowiński Przemysław, Sontowski Mateusz, Jarek Kacper
Stępień Michał


IV-miejsce ZSP 2 dziewczęta

Biskupska Monika, Forma Natalia, Gajewska Paulina
Laskowska Weronika, Lewandowska Weronika, Masny Izabela
Rudnicka Weronika, Szostak Beata, Tołkaczewska Magdalena
Boguszewicz Natalia

 


 

ROK SZKOLNY 2015/2016


FINAŁ POWIATU  MŁODZIEŻY w LA
2016 05 18

Nasi medaliści :

GAJEWSKA PAULINA I-miejsce 400m,  BISKUPSKA MONIKA II-miejsce 400m,
KUŹMA MAŁGORZATA II-miejsce 800m,TARNOWSKA AGNIESZKA II-miejsce oszczep,
BECZEK MAGDA III-miejsce oszczep, CHUDEREWICZ MARCIN III-miejsce skok wzwyż,
SIEDLECKI DAWID III-miejsce kula

Gratulacje !!!

 

 

FINAŁ POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
2016 04 06

ZESPOŁOWO:

DZIEWCZĘTA III-MIEJSCE

CHŁOPCY IV-MIEJSCE


FINAŁ POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
2015 10 06

Dziewczęta
 
III-miejsce

Chłopcy

 VI-miejsce

 


ROK SZKOLNY 2014/2015

FINAŁ WOJEWÓDZKI LA W PUCKU
2015 05 26


Naszą szkołę reprezentowali:
Justyna Lypp VII-miejsce 400 m
Paulina Borkowska Kula XIII- miejsce
Robert Wierzbowski Kula XVI-miejsce


 


FINAŁ POWIATU LICEALIADA LA
19 05 2015

Kożyczkowska Magdalena II-MEJSCE SKOK WZWYŻ
Magda zaraz na początku skoków prawdopodobnie
 złamała palec u nogi a mimo to udało się jej zdobyć srebrny medal !
Borkowska Paulina II-miejsce kula
Wierzbowski Robert II-miejsce kula
Lypp Justyna II-miejsce 400 m
Olczyk Magda IV -miejsce skok wzwyż
Szpakowski Mateusz IV-miejsce 1500 m
Jasińska Anna IV-miejsce 800 m
sztafeta damska
4x100m
III-miejsce
Lypp Justyna
Kwiatkowska Karolina
Wiśniewska Magda
Kowal Agnieszka
 

[photogallery/photo00015141/real.htm]

 


XII UNIJNY OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY

26.04.2015

KWIDZYN

ZSP 2 KWIDZYN

Justyna Lypp II WS - IV MIEJSCE

Anna Kamińska I C – V MIEJSCE

[photogallery/photo00005705/real.htm]

 


2015 04 09
ODBYŁY SIĘ W PRABUTACH BIEGI PRZEŁAJOWE
drużynowo:
III-MIEJSCE DZIEWCZĘTA
IV-MIEJSCE CHŁOPCY

INDYWIDUALNIE DZIEWCZĘTA:
Justyna Lypp II-miejsce
Anna Kamińska IX-miejsce

 


Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Bigach Przełajowych

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
09.10.2014r.

III-miejsce DZIEWCZĘTA

Reprezentacja szkoły ZSP nr2 w Kwidzynie dziewczyny

1. Bopguszewicz Natalia I HG

2. Gajewska Mołgorzata III K

3. Lypp Justyna II WS

4. Wiśniewska Magdalena III K

5. Kowal Agnieszka IWZ

6. Baran Beata IWZ

7. Kamińska Milena IIWS

8. Marchleska Paula IC

9. Kamińska Anna IC

10. Piełuć Julia IHG

11. Wilemska Magda II WS

12. Pielecka Natalia II WS

13.Szczepańska Dorota II CW

V-miejsce CHŁOPCY

Reprezentacja szkoły ZSP nr2 w Kwidzynie chłopcy

1. Traczyk Jakub 3,50 II AK

2. Bonczkowski Marcel 3,47 I TP

3. Piskorz Łukasz 3,53 I TP

4. Santowski Mateusz I TP

5. Sojka Gracjan 3,32 II HT

6. Rospierski Jarosław II HT

7. Wierzbowski Robert 3,32 IIIWZ

8. Szpakowski Mateusz 3,41 IVHT

9. Szaflik Mateusz 3,26 IV GP

10. Jarek Kacper 3,22 II GP

11. Bałdowski Paweł 3,46 III WZ

12. Maskowicz Andrzej III GP

13. Olszewski Przemysław 3,59 I KS

14. Falkner Patryk I KS

 


ROK SZKOLNY 2013/2014

FINAŁ POWIATU LICEALIADA LA

Nasi uczniowie i uczennice zajmowali czołowe miejsca !

Frost Piotr II –miejsce Kula

Sojka Gracjan III-miejsce 400m

Kożyczkowska Magda I-miejsce Skok w dal

Kożyczkowska Magda I-miejsce Skok Wzwyż

Lypp Justyna I-miejsce 400m

Wiśniewska Magda I-miejsce 800 m

Zalech Natalia II-miejsce Skok wzwyż

Sztafeta żeńska ZSP 2 III-miejsce 4 x 100

Lypp Justyna
Kuźma Małgorzata
Sztamborska Klaudia
Wilemska Magda

GALERIA


 

MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE

STOWARZYSZENIA SPOŁECZNO-SPORTOWEGO

OSTRZESZÓW 31.05-1.06.2014

Podwójny sukces naszego ucznia !!!
Jakub Traczyk
został Mistrzem Polski w skoku w dal,
a w skoku wzwyż zdobył brązowy medal.
Jednocześnie uzyskał kwalifikacje do Mistrzostw Europy,
 które odbędą się 10-16 czerwca 2014 w Holandii


 

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców i dziewcząt 16.10.2013r.

II-MIEJSCE DZIEWCZĘTA
 

  1. Karolina Przybyszewska            III C

  2. Magdalena Wiśniewska            II K

  3. Aleksandra Gajewska                 I CW

  4. Małgorzata Kuźma                     I K

  5. Karolina Przybyszewska             I GP

  6. Anna Kszczot                               IK

  7. Magdalena Kożyczkowska         IHT

  8. Sandra Gorczewska                    IHT

  9. Kinga Gajewska                            IIIC

  10. Magdalena Wilemska                I WS

  11. Justyna Lypp                                    I WS

  12. Karolina Dolecka                         IIHT

  13. Małgorzata  Gajewska                II K

  14. Iwona Ostrowska                         III C

 

VI-MIEJSCE CHŁOPCY

  1. Mateusz Szpakowski           III HT

  2. Robert Wierzbowski            II WZ

  3. Paweł Bałdowski                  II WZ

  4. Jakub Traczyk                        I AK

  5. Adrian Gołębiewski              III AK

  6. Kacper Jarek                           I GP

  7. Bartosz Harackiewicz            I GP

  8. Patryk Olszewski                    I GP


Opiekunowie: Anna Jaremko, Krzysztof Sulej


ROK SZKOLNY 2012/2013

2013 06 05 ODBYŁ SIĘ FINAŁ POWIATU W INDYWIDUALNEJ LA

Nasi uczniowie i uczennice zajmowali czołowe miejsca !

Robert Wierzbowski  I-miejsce KULA
Adrian Terbert  II-miejsce SKOK W DAL
Magda Zielińska II-miejsce OSZCZEP
Paulina Borkowska II-miejsce KULA
Joanna Banaszewska III-miejsce KULA
Katarzyna Marchlewska IV-miejsce KulaZSP nr 2 Kwidzyn
Tomasz Parafiańczuk III-miejsce OSZCZEP
Małgorzata Szefler III-miejsce 800 m
Iwona Ostrowska IV-miejsce 400 m
Patrycja Jędrzejewska IV-miejsce 100 m

 

 

 

 

Michał Wejtko