TENIS STOŁOWYKOSZYKÓWKAPIŁKA NOŻNAPIŁKA RĘCZNABADMINTONUNIHOKEJLA

Aktualności

Archiwum
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013

PIŁKA RĘCZNA

ROK SZKOLNY 2017/2018

Licealiada Wojewódzka XVIII
2017 11 29

Finał Powiatu w piłce ręcznej chłopców.

II-miejsce ZSP 2

Jezierski Jakub, Palczewski Daniel, Krogulec Bartłomiej, Radoła Dawid,
Wiśniewski Mateusz, Kasprzyk Kacper, Piekarski Karol, Wasiewicz Dominik,
Tłuchowski Dominik, Guze Jakub, Przybyszewski Paweł,
Dudarewicz Maciej, Korytkowski Robert

 


Licealiada Wojewódzka XVIII
2017 11 28

Finał Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt.

III-MIEJSCE ZSP 2
Tołkaczewska Magdalena, Przychodzka Klaudia, Winiarska Patrycja,
Kosmala Roksana, Forma Natalia, Tarnowska Agnieszka, Kortas Urszula

 


ROK SZKOLNY 2016/2017

Finał powiatu chłopców
2016 12 02

II-miejsce ZSP 2

 


ROK SZKOLNY 2015/2016

FINAŁ POWIATU DZIEWCZĄT
2015 11 23

Wicemistrzynie Powiatu !
Nasze dziewczyny zdobyły srebrne medale przegrywając
jedynie z mistrzyniami województwa pomorskiego z II ZSO (MTS) Kwidzyn
ZSP 2 Kwidzyn Skład:

Kortas Urszula,Jędras Karolina,Byczkowska Klaudia,
Przychodzka Klaudia Tarnowska Agnieszka,Winiarska Patrycja,Wołowska,
Bernat Anita, Przybyszewska Karolina, Rutkowska Natalia


 



Finał Powiatu Chłopców
2015 11 13

V-miejsce

Bakierski Maciej
Korytkowski Robert
Dudarewicz Maciej
Olszewski Przemysław
Sowiński Przemysław
Przybyszewski Paweł
Piskorz Łukasz
Tłuchowski Dominik

 

 

 


ROK SZKOLNY 2014/2015

Licealiada Finał Powiatu

Piłka Ręczna Chłopców 19.11.2014r.

V-miejsce

  1. Gracjan Sojka IITH

  2. Olszewski Patryk II GP

  3. Bonczkowski Marcel I TP

  4. Piskorz Łukasz I TP

  5. Wierzbowski Robert III WZ

  6. Olszewski Mateusz IV GP

  7. Korytkowski Robert ITP

  8. Krupa Tomasz I TP

  9. Sowiński Przemysław I WZ

  10. Kubica Krzysztof I WZ

  11. Jasnoch Dariusz IV GP

Michał Wejtko
 


Finał Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

12.11.2014r

III-miejsce

Anita Bernat II GP,

Karolina Przybyszewska II GP,

Karolina Jaroszewicz III GP
Sylwia Andrzejczak II GP
,

Katarzyna Marchlewska IV TH ,

Daria Wołowska II GP

Karolina Sobczyńska II GP

Michalina Karpińska I HG

Natalia Kokoszka I K

Małgorzata Szefler III WZ

Michał Wejtko


ROK SZKOLNY 2013/2014

 

FINAŁ POWIATU PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

2013 11 25

II-MIEJSCE

ZSP nr 2

SKŁAD DRUŻYNY:

Dominika Michalska IVGS
 Anita Bernat I GP, Karolina Przybyszewska I GP, Sara Koralewska III GP, Karolina Jaroszewicz III GP
Sylwia Andrzejczak I GP
, Katarzyna Marchlewska III TH ,Daria Wołowska I GP

 

Michał Wejtko
 


FINAŁ POWIATU PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

2013 11 21

V-MIEJSCE

ZSP nr 2

 

Michał Wejtko