SPORT

 

 


                         BADMINTON                                   


Aktualności

TENIS STOŁOWY
SIATKÓWKA
KOSZYKÓWKA
PIŁKA NOŻNA
PIŁKA RĘCZNA
BADMINTON
UNIHOKEJ
LA

Archiwum lata:
2014/2015
2013/2014
2012/2013


ROK SZKOLNY 2016/2017

Szemud 2016 11 21
Finał województwa pomorskiego
w badmintonie chłopców.

Nasza drużyna chłopców w swoim debiucie w finale zdobyła
VI-miejsce w województwie.
Walka była bardzo wyrównana i nasi chłopcy byli o krok od
zdobycia brązowych medali !!!
skład drużyny: Szymon Piaskowski , Michał Wesołowski
Bartosz Krogulec

Galeria:
 


Pierwsze i drugie miejsce dla naszej szkoły !
2016 11 04

Nasi chłopcy zostali drużynowymi mistrzami
powiatu kwidzyńskiego w badmintonie i będą reprezentowali
nasz powiat w półfinałach wojewódzkich. !!!
Bardzo dobrze zaprezentowały się też nasze
dziewczęta które zajęły II-miejsce przegrywając tylko
z ZSO II Kwidzyn.
Składy reprezentacji szkoły:
Mistrz Powiatu Kwidzynskiego
ZSP 2 Kwidzyn
Szymon Piaskowski, Michał Wesołowski, Bartek Krogulec
Wicemistrzynie Powiatu Kwidzyńskiego
ZSP 2 Kwidzyn
Nikola Osińska, Magdalena Kożyczkowska, Patrycja Chorzępa
 
Galeria


 

Mistrzostwa szkoły w badmintonie
2016 10 28

W mistrzostwach szkoły brało udział 25 uczniów.
Pierwsze trzy osoby zostały wybrane do reprezentacji szkoły
w finale Powiatu które odbędą się 4 listopada w naszej szkole.
Wyniki: dziewczęta

1.Magdalena Kożyczkowska IV ht
2.Nikola Osińska I c
3.Patrycja Chorzępa III k
4.Karolina Kucharska I hg
5.Katarzyna Woźniak I tp
6.Weronika Lisowiecka II k
7.Katarzyna Bartkowska
IV GP
8.Aleksandra Najder I HG
9.Paulina Korzeńska IV gp

chłopcy:

1.Szymon Piaskowski III TP
2.Bartłomiej Krogulec I K
3.Michał Wesołowski III TP
4.Dominik Wasiewicz

 


ROK SZKOLNY 2014/2015

DRUŻYNOWY FINAŁ POWIATU W BADMINTONIE
 DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
2015 04 28

 

ZSP 2   CHŁOPCY

I-MIEJSCE
Piaskowski Szymon
Jasnoch Dariusz
Wierzbowski Robert

ZSP 2    DZIEWCZĘTA

II-MIEJSCE
Borkowska Paulina
Kożyczkowska Magda
Przybszewska Julia

[photogallery/photo00011538/real.htm]

 


W DNIU 17.02.2015 ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA SZKOŁY W BADMINTONIE !

W kat. dziewcząt

I-miejsce Borkowska Paulina III GP
II-miejsce Gajewska Aleksandra II CW
III-miejsce Kożyczkowska Magda II HT

kat. Chłopców

I-miejsce Jasnoch Dariusz IV GP
II-miejsce Wierzbowski Robert III WZ
III-miejsce Gryglewski Paweł I WZ

GALERIA

 

[photogallery/photo00024464/real.htm]

 


ROK SZKOLNY 2013/2014

W naszej szkole 11 MARCA 2014 odbył się I Finał Powiatu dziewcząt i chłopców Badmintonie.
W finale brały udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne.
Nasze obie  reprezentacje pewnie awansowały
do finału. Chłopcy zdobyli II-miejsce przegrywają tylko z ZSO Nr 2.
Natomiast dziewczęta wygrywając w swojej grupie z ZSO II,
już grając z tą samą szkołą w finale przegrały i zajęły także II-miejsce.
skład:dziewcząt Paulina Borkowska, Kożyczkowska Magdalena,Gajewska Aleksandra
chłopców: Robert Wierzbowski, Dariusz Jasnoch, Mariusz Ostrowski

GRATULACJE !
 

 


W dniu 5 marca 2014 odbyły się Mistrzostwa szkoły w badmintonie.
Do mistrzostw zgłosiło się 30 osób w dwóch kategoriach dziewcząt i chłopców.
W kat.dziewcząt:
I-MIEJSCE Paulina Borkowska II GP
II-miejsce Kożyczkowska Magdalena I Ht
III-miejsce Gajewska Aleksandra I CW

W kat.chłopców
I-miejsce Robert Wierzbowski II WZ
II-miejsce Dariusz Jasnoch III GP
III-miejsce Mariusz Ostrowski III CW


ROK SZKOLNY 2012/2013

Dnia 23 kwietnia 2013 odbyły się mistrzostwa szkoły w badmintonie.

Klasyfikacja po finale:

1.Szymon Lipiak IV TS
2.Marcin Michałowski IV TS
3.Kamil Podworski IV TG
4.Robert Wierzbowski I WZ
5.Rafał Czarnik IV TG
6.Łukasz Małkowski II GP

 

Michał Wejtko