SMAK JESIENI: ŚWIĘTO CHLEBA I TARGI STAROCI

W sobotę 21 września, nasi uczniowie wzięli udział w kolejnej edycji imprezy plenerowej „Smak Jesieni” organizowana przez Lokalną Fundację Filantropijną "Projekt" oraz Kwidzyńskie Towarzystwo Kulturalne.

Na naszym stoisku nie zabrakło pysznych ciast, ciasteczek, babek, bezów i chleba z ziarnem, które zostały przygotowane przez uczniów ZSZ w zawodzie cukiernik.

Uczennice klasy IV HT: Agnieszka Aleksandrowicz, Dorota Falkowska, Paulina Lewkowicz, Ania Kuriata i Magdalena Michalczyk podczas sobotniego festiwalu wspaniale promowały szkołę oraz sprzedawały nasze wypieki. Dzięki temu zebraliśmy kwotę pieniężną w wysokości 271,50 zł, którą przekazaliśmy organizatorom. Wpłaty zostaną przeznaczone na zakup wyprawek szkolnych, dla dzieci z najuboższych rodzin.

Nad przygotowaniem i organizacją czuwały Panie: Anna Jabłońska, Dorota Wojciechowska i Marlena Kotłowska.

Opracowanie: Marlena Kotłowska