Oferty Pracy
oraz praktyki dla papierników

2017

Firma Velvet Care, lider w branży papierów higienicznych, mieszcząca się w Kluczach pod Olkuszem, odwiedziła papierników w środę 29.03.2017 r. Spotkanie było skierowane do uczniów 3 i 4 klasy zawodu technik papiernictwa. Przedstawicielka działu personalnego zaprezentowała ofertę praktyk i pracy dla przyszłych praktykantów i absolwentów. Inżynierowie procesu pokazali na slajdach fragmenty maszyn, opowiedzieli o zmianach zachodzących na rynku papierów typu tissue i zamiarze budowy nowej maszyny na potrzeby firmy, której rozruch jest zaplanowany na przyszły rok.

W związku z wymianą pokoleń i rozbudową parku maszynowego zakład będzie potrzebował około 30 osób na stanowiska specjalistyczne – mielarzy, operatorów maszyny papierniczej i urządzeń rozwłókniających oraz krajaczy papieru. Po spotkaniu kilku uczniów pytało się o szczegóły proponowanych wyjazdów.

Goście podarowali każdemu miłe pamiątki – chusteczki i długopisy J.

Do odważnych świat należy…

Honorata Gruszka