WOŚP
podsumowanie 2016

12 marca w Hali Widowiskowo – Sportowej odbyło się oficjalne i uroczyste podsumowanie tegorocznej zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kwidzynie i całej Polsce. Na uroczystość zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich instytucji, szkół, przedszkoli i wielu organizacji, dzięki wsparciu których i Kwidzyn i cała Polska pobiła zeszłoroczny rekord.

Naszą szkołę reprezentowały Magda, Kasia i Weronika. Jak widać na zdjęciu, załapały się na najciekawszą część zdjęcia ;-) z samym dyrygentem orkiestry – Jurkiem Owsiakiem i szefową kwidzyńskiego sztabu – Lidią Dyksą. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w tym roku Wolontariuszom: Natalii Barskiej, Marcie Węglińskiej,

Paulinie Witulskiej, Annie Jasińskiej, Tomaszowi Kiempczyńskiemu, Martynie Tarczykowskiej, Weronice Lisowieckiej, Katarzynie Pawelczak, Nikoli Mateńka, Nikoli Kołpackiej, Monice Tryba, Pawłowi Stolarskiemu, Weronice Bruszczak, Aleksandrze Prus, Patrycji Świetlickiej, Karolinie Sobczyńskiej, Kamili Rólkiewicz, Karolinie Przybyszewskiej, Klaudii Sztamborskiej i wszystkim wspierającym ich towarzyszom J

Wszystkim zaangażowanym w organizację, przeprowadzenie i aktywne uczestnictwo w koncercie i licytacji przedmiotów podarowanych na rzecz WOŚP przez sponsorów – przede wszystkim pani Eli Sawickiej i panu Marcinowi Lemańskiemu oraz zespołowi SALEM. Katarzynie i Magdalenie za znalezienie sponsorów i techniczne wsparcie licytacji.

Kasi, Marcelowi i Tomkowi za cierpliwe prowadzenie całej imprezy, młodzieży i nauczycielom za hojne zakupy podczas licytacji.

Dzięki licytacji, Waszym zakupom w kawiarence WOŚP, uczestnikom Listopadowej Nocy Filmowej i Andrzejkowego Salonu Piękności, który prowadziły Edyta Tkaczuk i Patrycja Gutkowska nasza szkoła zebrała w tym roku 4058, 44 zł , z tego 2413,17 zł  niedzielni Wolontariusze zebrali do puszek.

Serdecznie dziękuję szkolnej cukierni i pani Annie Jabłońskiej za przygotowanie pięknych wośpowych serc piernikowych, pani Aleksandrze Serdackiej, Wiolettcie Paciorek, Wiesi Grajewskiej za podtrzymywanie celowości prowadzenia kawiarenki szkolnej ;-)  oraz pani Marlenie Kotłowskiej za wsparcie każdej akcji WOŚP i całoniedzielny dyżur przy naszej mini kawiarence na Hali Wisowiskowo – Sportowej.

Iwona Grodecka - Trautsolt