WALENTYNKI

Koncert Walentynkowy Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Teatralno – Muzyczne SALEM, zorganizowali trochę szybciej, bo WALENTYNKI wypadały podczas ferii. Na koncert zaproszono wszystkich tych, którzy zechcieli wykupić bilet za symboliczną złotówkę. Nagrodą były losowane przez prowadzące – Dorotę Rumińska i Sarę Kowalewską lub kogoś z publiczności -  karnety od sponsorów – na pyszny deser zapraszała kawiarnia TEAtralna, na obiad – bar LOTOS, na kawkę Cafe Bar  Kopernik i Bistro Music, na siłownię  przy 11-go Listopada i do kawiarenki internetowej Syntax - Error, były też serduszkowe niespodzianki od naszej szkolnej cukierni firmy AVON ;-)

.

Wszyscy miło się bawili przy rewelacyjnie wykonywanych piosenkach naszego szkolnego zespołu i zaskakujących życzeniach od tajemniczych wielbicieli ;-)

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na działalność charytatywną , w jakie angażuje się nasz Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu.