WYCIECZKA ZAWODOWA DO HOTELI W IŁAWIE

23 października uczniowie klasy II HT i I TH uczestniczyli w wycieczce zawodowej do Hoteli w Iławie. Młodzież miała okazję zobaczyć nowo wybudowany Hotel Grand Tiffi oraz Hotel Port 110.

Dzięki uprzejmości pracowników hoteli mogliśmy poznać zasady funkcjonowania obiektu, zwiedzić część pobytową, część gastronomiczną, sale konferencyjne, sale zabaw dla dzieci, SPA, recepcję oraz orientalny klub nocny Shisha Bar w hotelu Grand, który najbardziej spodobał się młodzieży.

Hotel Grand posiada 155 przestronnych, klimatyzowanych pokoi i apartamentów, rozmieszczonych na trzech kondygnacjach, został zaprojektowany w sposób elegancki
i funkcjonalny. Panoramiczne okna dają Gościom możliwość podziwiania malowniczego widoku na jezioro, a wygodne pojedyncze oraz podwójne łóżka zapewniają spokojny
i zdrowy sen.

Natomiast, Hotel Port 110 *** oferuje 19 pokoi typu Standard, posiada marinę przystosowaną do cumowania i postoju 22 jachtów i innych jednostek pływających.

Wycieczka, którą zorganizowała Pani Marlena Kotłowska, pozwoliła uczniom klas hotelarskich skonfrontować wiedzę zdobytą w szkole z praktyką.