POLA NADZIEI

2018/

2019

W tym roku szkolnym 2018/2019 POLA NADZIEI zakwitną na naszym małym szkolnym rondzie przy hali sportowej.

Uczniowie klasy III TP - Adrian i Krzysztof - posadzili sadzonki żonkili w poniedziałek 8 października, przystępując tym samym do akcji POLA NADZIEI. Pięknej akcji na rzecz naszego kwidzyńskiego Hospicjum.

Przed nami jeszcze konkurs plastyczny " Anioł Nadziei", promujący przekazywanie 1% na rzecz kwidzyńskiego Hospicjum, następnie spotkania z psychologiem hospicyjnym i wiosenny finał PÓL NADZIEI na kwidzyńskim deptaku.

Wszystko to po to, by przybliżyć uczniom naszej szkoły ideę hospicyjnego wolontariatu, by weprzeć dobro jakie niosą na co dzień cierpiącemu człowiekowi Pracownicy i Wolontariusze Hospicjum. Akcję prowadzi Kwidzyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych.

Koordynatorami akcji w naszej szkole są panie:
Aleksandra Serdacka i Iwona Grodecka - Trautsolt.